Warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/d/duhahluk/data/www/wp-content/plugins/cleaner-gallery/cleaner-gallery.php on line 84
O nás | Potraviny Duha - Váš rodinný obchod

O nás

Potraviny Duha v Hluku, které provozovala rodina Hájkových, byly poprvé otevřeny v roce 1994. Od té doby jsme se pro Vás snažili neustále rozšiřovat a zkvalitňovat naše služby a sortiment zboží, které jsme vám nabízeli. Od roku 1998 začala naše firma fungovat jako společnost s ručením omezeným. Společníci a jednatelé v té době byli Václav a David Hájkovi. Právě počáteční písmena jejich jmen, napomohla vzniku obchodního názvu společnosti – V.D.H. DUHA, s.r.o.  Avšak od prosince 2017 jsme naši prodejnu dali do pronájmu obchodní společnosti ROSA Market s.r.o., která provozuje bezmála 300 maloprodejen po celé České republice. Věříme, že tento krok, byl, je a bude přínosem pro všechny.

Od této doby jsme se my soustředili pouze na náš další Obchůdek na náměstí Komenského 148. V únoru roku 2018 jsme provedli zásadní rekonstrukci  prodejny. Udělali jsme pro vás samoobslužný Obchúdek a zavedli nové produkty a služby. Základní nabídku v našem Obchúdku stále tvoří kvalitní čerstvé a levné ovoce i zelenina, nejen od místních producentů, ale v podstatě z celého světa. Široký výběr odrůdových vín v naší vinotéce jsme rozšířili i o vína sudová z Blatnice.

Zcela nová služba pro vás, zákazníky, je možnost u nás posnídat, a to již od brzkých ranních hodin.

Nově si také můžete vybrat z nepřeberného množství sušeného ovoce, plodů, semínek a produktů pro zdravější stravování. U nás je také možno objednat vdolečky, chlebíčky a jiné dobroty pro různé příležitosti.

Po celou dobu fungování, a to je již 25 let, usilujeme o to, abyste Vy, naši milí zákazníci, byli spokojeni a rádi jste se k nám vraceli.

Akční nabídky